FKSP 2023 | Mráz léčí
FKSP 2023

FKSP 2023

Využijte příspěvek z FKSP a zajděte si do polária

 

Využijte svůj příspěvek z Fondu kulturních a sociálních potřeb a zlepšete si svoji kondici s Mráz léčí. Pokud to stihnete ještě letos, vrátíme vám 10 % z ceny zpět. K tomu vám navíc zařídíme neomezenou platnost čerpání.

 

Máte nárok na čerpání z FKSP a marně si lámete hlavu, co smysluplného si za příspěvek zaplatit? Máme pro vás ideální tip. Zlepšete si s námi své zdraví pomocí některé ze speciálních procedur.

 

Pokud máte například problémy s imunitou nebo bolavými klouby, doporučujeme celkovou kryoterapii v našem poláriu. Tělo je při ní krátkodobě vystaveno extrémně nízkým teplotám pod -120 stupňů, které lidský organismus stimulují. Tato procedura pomáhá také s hubnutím nebo při řešení různých kožních problémů. V neposlední řadě pomáhá zlepšit psychickou pohodu.

 

V případě, že řešíte potíže pouze s určitou částí těla, třeba s podvrtnutým kotníkem či menší popáleninou, lze využít také lokální kryoterapii. Při ní se cíleně ošetřuje postižené místo, a to řízeným prouděním páry kapalného dusíku o teplotě -160 stupňů. Tento druh terapie se používá také pro kosmetické účely. Pomáhá kupříkladu omlazovat pokožku a vyhlazovat vrásky, potlačuje také různé ekzémy.

 

Vaše problémy se spánkem a únavou zase pomůže vyřešit hyperbarická oxygenoterapie ve speciální tlakové komoře. Pří této proceduře inhalujete téměř 100% kyslík za vyššího tlaku. Díky tomu se kyslík perfektně rozpustí v krevní plazmě a má na lidské tělo blahodárný účinek. K dispozici vám jsou dále také různé druhy masáží, magnetoterapie, fyzioterapie a mnoho dalšího. Výběr je opravdu bohatý.

 

Pokud u nás využijete váš příspěvek z FKSP ještě letos, přidáme vám 10 % depozitu navíc. Zjednodušeně řečeno vám vrátíme 10 % z ceny procedury. Jako bonus ještě zařídíme, že čerpání nebude časově nijak omezené.

 

Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat na info@mrazleci.cz. Rádi s vámi vše probereme.

 

Co je to FKSP a kdo má na něj nárok

 

FKSP, tedy Fond kulturních a sociálních potřeb, zřizují zaměstnavatelé, kteří patří do organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací nebo do příspěvkových organizací zřizovaných územními samosprávnými celky. Jedná se tedy například o různé úřady, ministerstva nebo muzea.

 

Nárok na příspěvek pak mají zaměstnanci těchto organizací, kteří mají uzavřenou pracovní smlouvu. Platit z fondu lze kupříkladu příspěvky na podporu zdraví, dovolenou, kulturu nebo sportovní akce. Možné je i přispívání na penzijní pojištění nebo soukromé životní pojištění.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál

Další články