O nás | Mráz léčí
O nás

O nás

Dominik Volavý

Dominik Volavý

Regeneraci se začal věnovat při studiu střední školy – obor masér sportovní a rekondiční. V té době pracoval v nemocnici Milosrdných bratří a v ústavu Kociánka. Po završení studia na střední škole si otevřel vlastní praxi a začal pracovat jako sportovní masér u prvoligového basketbalového týmu. V letech 2007 – 2017 absolvoval více než 40 kurzů (Dornova metoda, tlaková masáž, lymfatická masáž, baňkování, SM systém, reflexologie, atd.)

Od roku 2014 se věnuje lektorské činnosti v oblasti regenerace a prevenci sportovních zranění v kontextu přetížení pohybového aparátu. Od téhož roku je autorizovanou osobou profesní kvalifikace – Sportovní masér a zároveň i držitelem akreditace.

Celý profesní život se věnuje zejména profesionálním sportovcům z nejrůznějších sportovních odvětví.

 

 

 

Historie Mráz léčí

Společnost Mráz léčí vznikla v roce 2012. I přes poměrně krátkou historii neustále modernizujeme své technické vybavení. V roce 2015 jsme pořídili nový typ kryoválce, ale protože výhody kryoterapie objevovalo v Brně stále více lidí, rozhodli jsme se instalovat u nás nejmodernější typ kryokomory pro více osob.

Na podzim roku 2016 byla v rekonstruovaných prostorách spuštěna nejen nová kryokomora, ale také pořízen přístroj pro lokální kryoterapii a vybudována nová cvičebna s šatnami. V roce 2018 byla rekonstruována i recepce a zázemí pro návštěvníky.

Stále se pro vás snažíme do Brna přinášet nové technologie, proto jsme v roce 2019 pořídili hyperbarickou komoru pro oxygenoterapii. Díky přetlaku v této komoře dokáže organismus využít větší množství kyslíku a regenerovat mnohem rychleji.

Najdete nás v Brně na ulici Zoubkova.

Kryokomora

Používáme nejmodernější vybavení, provozní teplota v kryokomoře je obvykle automaticky udržována na hodnotě -120°C, je ale možné dosáhnout až -150 °C.

Cvičebna

Po opuštění kryokomory se rozehřejete ve cvičebně na našich kardio strojích.

Recepce

Pro vaše pohodlí je možné posedět a odpočívat v prostorné recepční hale.

Parkování

Parkování je bezproblémové přímo na ulici před naší provozovnou a v blízkém okolí.

Přijďte si vyzkoušet kryoterapii nebo oxygenoterapii

MRÁZ LÉČÍ

Zoubkova 36,
634 00 Brno,
Nový Lískovec

info@mrazleci.cz

+420 777 618 624