Senioři | Mráz léčí
Kryoterapie je vhodná i pro seniory

Kryoterapie je vhodná i pro seniory

Absolvováním ozdravné kúry v poláriu ustoupí i bolesti, které vás trápí delší dobu. Probudíte v sobě skryté rezervy a následkem stimulace mrazem budete uvolněnější nejen tělesně ale i duševně.

S čím vám umíme díky kryoterapii pomoci?

01

Bolesti kloubů a zad

Působením mrazu dochází k okamžitému potlačení bolesti, při absolvování intenzivnější kúry pocítíte výsledky dlouhodobě.

02

Chronické záněty

Vyplavení hormonů a protizánětlivých látek pomáhá tělu bojovat s chronickým zánětem. Překrvením se odplaví škodlivý zánět pryč a zvýší se přísun kyslíku a živin do postižených míst.

03

Autoimunitní nemoci

Suchý mráz pomáhá u autoimunitních onemocnění (Bechtěrevova choroba, revmatoidní artritida, lupénka, roztroušená skleróza).

04

Psychické problémy

Po kryoterapii se do těla uvolňují endorfiny, serotonin a dopamin (tzv. hormony štěstí), zlepšuje se nálada a celkový psychický stav pacientů.

05

Kožní problémy

Kryoterapie zvyšuje prokrvení povrchu těla a zlepšuje celkový stav kůže. Úspěšně se používá i u celulitidy, potlačení svědění u lupénky a ekzémů. Pokožka reaguje tvorbou kolagenu a tím je pružnější.

06

Posílení imunity

Dochází ke zvýšení počtu bílých krvinek (T-lymfocytů), které jsou schopné účinně regulovat imunitní systém, ničí například buňky napadené viry.

07

Osteoporóza

Zvýšená látková výměna zajistí dokonalejší redistribuci vitamínů a minerálů, což příznivě působí u pacientů trpících osteoporózou.

08

Pooperační / poúrazové stavy

Účinně snižuje otoky a redukuje jizvy.

09

Ostatní

Kryokomora má mnoho dalších benefitů i v kombinaci s lokální kryoterapií, rádi vám poradíme individuálně.

Případové studie

Přijďte si vyzkoušet kryoterapii nebo oxygenoterapii

MRÁZ LÉČÍ

Zoubkova 36,
634 00 Brno,
Nový Lískovec

info@mrazleci.cz

+420 776 184 034