Dárkové poukazy | Mráz léčí
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Dárkovým poukazem na kryoterapii věnujete zdraví i zážitek v jednom. Po zaplacení obdržíte obratem dárkový poukaz na váš email k vytištění, platnost poukazů je 1 rok od zakoupení.

Vyplňte prosím kontaktní jméno, email a zvolte požadovaný počet poukazů. Vše zabere jen pár minut (kontaktní údaje nepředáváme třetím stranám a na uvedený email nebudeme zasílat žádná reklamní sdělení). Vyplněné jméno slouží jen pro rychlejší dohledání platby v případě potřeby, nebude uvedeno na poukazu. Při platbě kartou obdržíte poukaz obratem na váš email, u bankovního převodu se čeká na ověření platby (většinou 1-2 pracovní dny).

 

Vhodný dárek pro vyzkoušení celotělové kryoterapie pro jednu osobu.

Opravňuje držitele každý den k 1 vstupu do polária nebo k 1 lokálnímu ošetření kryoterapií až do konce srpna (v otevírací době).

Permanentka je platná 1 měsíc od prvního vstupu, je ideální před chřipkovým obdobím.

Permanentka je na jméno, tzn. nepřenosná.

Menší regenerační kúra 5 návštěv pro posílení imunity, nebo potlačení bolesti.

Větší regenerační kúra pro odstranění potíží (artritidy, záněty, kožní problémy) nebo pro posílení imunity a regeneraci po sportu.

Větší regenerační kúra pro odstranění potíží (artritidy, záněty, kožní problémy) nebo pro posílení imunity a regeneraci po sportu.

Kúra 10 návštěv pro svalové problémy, snížení otoků a zánětů jen jednotlivých kloubů.

Společný zážitek v kryokomoře (Poláriu) pro dvojici.

Ošetření pokožky hlavy a krku pro pevnější, rozjasněnější a hladší pleť

Omlazující kúra pro stimulaci produkce kolagenu (pevnější a elastičtější pleť), potlačení kožních problémů v oblasti obličeje a krku.

Nejste si jisti, co by obdarovaný rád využil? Po předložení poukazu mu u nás vytvoříme účet a sám si vybere. Lze využít na kryoterapii, hyperbarickou komoru i masáže.

Nejste si jisti, co by obdarovaný rád využil? Po předložení poukazu mu u nás vytvoříme účet a sám si vybere. Kredit lze využít na kryoterapii, hyperbarickou komoru i masáže.

 

Nejste si jisti, co by obdarovaný rád využil? Po předložení poukazu mu u nás vytvoříme účet a sám si vybere. Kredit lze využít na kryoterapii, hyperbarickou komoru i masáže. Při dobytí kreditu 2500,- Kč se načte výrazná sleva na služby.

Dárkový poukaz na 1 proceduru (60 minut) v komfortní hyperbarické komoře. Hyperbarická oxygenoterapie pomáhá zásobovat organismus vyšší dávkou kyslíku a tím rychlit regeneraci, zlepšit krevní oběh, stimulovat imunitu i zkrášlit pokožku.

Dárkový poukaz na kúru 10 procedur (60 minut) v komfortní hyperbarické komoře. Hyperbarická oxygenoterapie pomáhá zásobovat organismus vyšší dávkou kyslíku a tím rychlit regeneraci, zlepšit krevní oběh, stimulovat imunitu i zkrášlit pokožku.

Dárkový poukaz na 30 minutovou masáž dle vlastního výběru (Masáže Domino).

Dárkový poukaz na 60 minutovou masáž dle vlastního výběru (Masáže Domino).

Přijďte si vyzkoušet kryoterapii nebo oxygenoterapii

MRÁZ LÉČÍ

Zoubkova 36,
634 00 Brno,
Nový Lískovec

info@mrazleci.cz

+420 777 618 624