CryoBioLifting pro krásnou pokožku | Mráz léčí
CryoBioLifting pro krásnou pokožku

CryoBioLifting pro krásnou pokožku

Již po mnoho let se v našem centru zaměřujeme na kryoterapii využívanou k potlačování zánětů, posílení imunity, snížení otoků, tlumení bolesti, zmírnění kožních problémů a urychlení zotavení. Nově u nás můžete absolvovat kosmetickou proceduru CryoBioLifting (Cryo facial). Tato metoda využívá podobný princip, ale je mnohem více zaměřená na oblast obličeje a krku. Jde o ověřenou kosmetickou proceduru, kterou jsme do naší nabídky zařadili až po dlouhodobém testování, protože nás přesvědčila svými skvělými výsledky.

Jak CryoBioLifting funguje?

CryoBioLifting je neinvazivní bezbolestná metoda, při které je kůže rychle ochlazována pomocí paprsku odpařovaného kapalného dusíku. Působení extrémního mrazu (cca -160°C) vede ke stahování krevních cév a kapilár (známé jako vazokonstrikce) a následně pak k jejich velkému rozšíření (vazodilatace). Díky urychlení mikrocirkulace dojde k lepšímu okysličení kožních buněk, podporuje se tvorba kolagenu, detoxikuje se a omlazuje pokožka.

Produkce kolagenu je velmi důležitá pro mladistvý vzhled pokožky. V mládí organismus produkuje dostatek kolagenu, ale přibývajícím věkem tato schopnost těla klesá.

Stimulace pomocí CryoBioLiftingu pomáhá spustit tvorbu kolagenu a tím dává pokožce mladší vzhled a vyhlazuje drobné vrásky.

Na co se CryoBioLifting používá?

Tato metoda se využívá zejména v kosmetice pro:

  • omlazení pokožky a vyhlazení vrásek
  • redukci a odstranění jizev při akné
  • potlačení ekzémů
  • stahování pórů (redukce černých teček)
  • zklidnění zánětu a snížení otoků (kruhy pod očima)
  • snížení pigmentace nebo nerovnoměrného tónu pleti
  • obnovení pevnosti a rozzáření pleti

Jak procedura probíhá?

Samotná procedura je velmi příjemná a osvěžující, posadíte se u nás do křesla a můžete relaxovat. Ošetření zabere pouze 10 minut, během nichž se ošetřuje pokožka párami čistého kapalného dusíku.

Ošetření může být provedeno jednorázově, efekt pocítíte na pokožce okamžitě, ale nejlepších výsledků se dosáhne až opakovanými aplikacemi. Doporučujeme absolvovat kúru celkem 10 procedur a to ideálně s rozložením 2-3 procedury v jednom týdnu.

Cryo Facial

Průběh procedury

Je tato metoda bezpečná?

CryoBioLifting je moderní ověřená kosmetická metoda, jen je potřeba dodržovat určitá pravidla. Před procedurou proto prosím nepoužívejte hydratační krémy a nechoďte do solária. Omrzlin není třeba se obávat, pokožka je vždy ochlazována jen po velmi krátkou dobu. V našem kryocentru používáme vždy nejmodernější vybavení.

Cryobioliftng (kryokosmetiku) u nás provádí profesionální kosmetička Kristýna Večeřová, která používá špičkovou kosmetiku – dermalogica. Na procedůru je potřeba se objednat na čísle +420721708499

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál

Další články